BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Gossip

Moderatorja e njohur shqiptare vë në siklet të ftuarin, i zgjidhet fustani në mes të emisionit: Ma beso nuk është me qëllim. Të shoh si vëlla! (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare vë në siklet të ftuarin, i

I ftuar në "Casa de los 3s", ishte Etion Reçi, djali muskuloz i apasionuar pas driftit të makinave e që prej vitesh është marrë me gara të çmendura. Gjatë emisionit Etioni u vendos në siklet nga Dajana Shabani së cilës iu zgjidh fustanit.

"Nuk e di pse Etion kur drejtohem tek ty më zgjidhet fustani. Ma beso nuk është me qëllim. Të shoh si vëlla", u shpreh Dajana.

"Çudi se unë kur të pashë thashë mashallah, nuk të mora në mësysh", tha Etioni.

Pas këtij momenti Zogu i Tiranës iu afrua Dajanës dhe e ndihmoi të lidhte fustanin. "Kapeni me dorë se ma hani në mësysh", u shpreh Zogu.