Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatorja e njohur shqiptare vë në siklet të ftuarin, i zgjidhet fustani në mes të emisionit: Ma beso nuk është me qëllim. Të shoh si vëlla! (FOTO)

Postuar: 17/11/2019 - 12:41

I ftuar në "Casa de los 3s", ishte Etion Reçi, djali muskuloz i apasionuar pas driftit të makinave e që prej vitesh është marrë me gara të çmendura. Gjatë emisionit Etioni u vendos në siklet nga Dajana Shabani së cilës iu zgjidh fustanit.

"Nuk e di pse Etion kur drejtohem tek ty më zgjidhet fustani. Ma beso nuk është me qëllim. Të shoh si vëlla", u shpreh Dajana.

"Çudi se unë kur të pashë thashë mashallah, nuk të mora në mësysh", tha Etioni.

Pas këtij momenti Zogu i Tiranës iu afrua Dajanës dhe e ndihmoi të lidhte fustanin. "Kapeni me dorë se ma hani në mësysh", u shpreh Zogu.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 14:11

Këngëtarja e muzikës pop Madonna anuloi disa shfaqje muzikore dhe koncerte për shkak të problemeve shëndetësore dhe askush nuk dinte më shumë për këtë gjë.

Postuar: 06/12/2019 - 14:04

Moderatorja e emisionit "Wake up", Ori Nebijaj në një intervistë për revistën "Cla

Postuar: 06/12/2019 - 13:16

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ishte e ftuar dje në “Ftesë në 5” ku tregoi si e

Postuar: 06/12/2019 - 12:52

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Renato Mekolli, shefi i famshëm i kuzhinës ka vendosur të larg

Postuar: 06/12/2019 - 12:46

I ftuar në emisionin “Rreze Dielli” aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar se po

Postuar: 06/12/2019 - 11:25

Modelja shqiptare Niki Delijorgji shfaqet duke bërë një selfie para pasqyrës, me fytyrën e lyer m

Postuar: 06/12/2019 - 10:14

Moderatorja, Elita Rudi me anë të një videoje ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ po