BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Moderatorja e ‘Top Channel’ flet hapur, tregon tiparin e saj “të errët” që njerëzit nuk e dinë

Moderatorja e ‘Top Channel’ flet hapur, tregon tiparin e saj

Moderatorja Nevina Shtylla, në një bashkëbisedim në InstaStory u ka dhënë të gjithëve mundësinë t’i bëjnë pyetje të ndryshme për të shuar kuriozitetin e tyre.

Dikush e ka pyetur moderatoren për një anë të keqe të sajën dhe Nevina s’ka vonuar me përgjigjen.

Në fakt, në tiparin e saj “të errët” duhet të gjejnë veten shumica prej nesh, pasi moderatorja është pak gjumashe dhe i urren takimet e mëngjesit

“Një gjë të keqe që njerëzit s’dinë për ty”- ishte pyetja të cilës Nevina iu përgjigj:

“Nëse lini takim shumë herët në mëngjes me mua dhe ju them që jam nisur, po vij… Takimet nga ora 10 e më pas janë më frytdhënëse. Jo një njeri mëngjesi.”- shkruan ajo.

Moderatorja e ‘Top Channel’ flet hapur, tregon tiparin e saj

 

Më të lexuarat