BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

Moderatorja e ‘Top Channel’ nënë për herë të dytë? Bieta Sulo flet për herë të parë për shtatzëninë dhe ndan lajmin e ëmbël: Po pres të bëhem...

Moderatorja e ‘Top Channel’ nënë për herë

Ditën e djeshme u përfol se moderatorja e ‘Top Channel’, Bieta Sulo është në pritje të ëmbël dhe do të behet nënë e një vajze. Dyshimet këto që lindën pas një foto që Bieta postoi në rrjetet sociale ku shfaqej me një tullumbace ngjyrë rozë në dorë.

Ky detaj u mor si shenjë për të zbuluar gjininë e foshnjës: një vajzë! Ndjekësit vërshuan menjëherë nga komentet duke e uruar për shtatzëninë.

Moderatorja e ‘Top Channel’ nënë për herë

Mëngjesin e sotëm, Bieta ka reaguar rreth lajmit në fjalë. Ajo ka publikuar sërish një foto, por këtë herë pa tullumbace. Moderatorja ka zbuluar se nuk është shtatzënë, megjithatë ka dhënë një lajm të ëmbël: së shpejti do të bëhet teze për herë të parë.

Moderatorja e ‘Top Channel’ nënë për herë

"Miremengjes... me nje foto pa tullumbace, se ky na i ngaterroi te gjitha. E vetmja lidhje qe mund t’i gjej hamendesimeve, eshte se pres me dite te behem per here te pare teze e nje vajze, por e verteta e fotos eshte me e thjeshte: ai tullumbac me gjendej ne shtepi dhe plus qe me shkonte me fustanin...po gjithsesi endrra te bukura pata me idene e nje femije te dyte, qe do te doja ta kem vajze edhe pse parashikoj qe do ta kem djale", ka shkruar Bieta.

Më të lexuarat