Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatorja e “TV Klan” zbulon sa e ka rrogën dhe tregon vështirësitë e punës në televizion

Postuar: 15/04/2019 - 08:49

Një javë më parë nisi në “TV Klan” emisioni më i ri "Ditë për ditë" që transmetohet në 13:45 dhe modertohet nga Alba Çobaj së bashku me tre gazetarë të tjerë, Liesa Haxhiasllani, Albi Isakaj dhe Joel Çela.

E ftuar në "Thumb", Alba është pyetur për pagën që merr në Klan dhe moderatorja është përgjigjur se rroga është aq sa ka dashur gjithnjë.

"U përmbushën pritshmëritë e mia pasi ishte një format që më përshtatej, i lirshëm dhe plot energji. Unë nuk dal jashtë vetes sime. Padiskutim që edhe unë paguhem aq sa doja. Tani ajo dëshira nuk ka fund. Me këto kushte që jemi në Shqipëri jam shumë e kënaqur, gjynah të qahem. Është shumë e lodhshme, ka shumë impenjim, televizioni nuk ka orar, është e vështirë por në fund të ditës merr ato vlerësimet e mira", u shpreh Alba.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 17:04

Në një rrëfim të sinqertë, gra dhe vajza personalitete të medias dhe të tjera, treguan për UNDP Albania historitë e tyre të dhunës.

Postuar: 12/12/2019 - 15:33

Bora Zemani, një nga moderatoret simpatike të ekranit shqiptar, e ka zyrtarizuar lidhjen e saj të

Postuar: 12/12/2019 - 14:43

Pak ditë pas finales së festivalit “Kënga Magjike”, këngëtarja Soni Malaj ka bërë një

Postuar: 12/12/2019 - 13:54

Dj i famshëm i ThreeDoots, Vicky Kraja, është një ndër më të pëlqyerit dhe më të ndjekurit sidomo

Postuar: 12/12/2019 - 12:39

Historia e Elidës dhe Arjanit në emisionin “Dua të të bëjë të lumtur’ në sezonin e ka

Postuar: 12/12/2019 - 12:19

Modelja Angela Martini ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave.

Postuar: 12/12/2019 - 11:05

Më datën 17 të muajit gusht, ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, u bë për herë të parë gjysh