Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Gossip

Moderatorja Ilda Bejleri zbulon arsyet e shkëputjes nga televizioni

Moderatorja Ilda Bejleri zbulon arsyet e shkëputjes nga televizioni

Moderatorja Ilda Bejleri ditën e sotme në “Edicioni Veror 2020” foli për shkëputjen e saj nga televizioni. Moderatorja e njohur u shpreh se pavarësisht projekteve të cilat i janë ofruar ka preferuar që aktualisht të shijojë momentet me familjen dhe miqtë e saj.

Por nuk la pa përmendur se shumë shpejt do të vijë me projekte të reja të cilat preferoi të mos i zbulonte.

E pyetur nëse do të jetë pjesë e televizionit “ABC News” ajo u shpreh se ofertat janë prezente, por ende mbetet për tu zbuluar.


“Oferta ka, por megjithatë dua që t’ja lë kohës dhe ta them atëherë kur të jetë momenti. Për momentit dua të shijoj gjërat e bukura, me familjen, shoqërinë dhe miqtë. Do të jetë surprizë, por ju premtoj që do të jetë surprizë e bukur”, u shpreh moderatorja.

Më të lexuarat