BREAKING NEWS

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur  në 24
x

Gossip

Moderatorja shqiptare bën operacion plastik në fytyrë, tregon rezultatin për fansat: Këtu jam dy orë pasi kam hequr allçinë! (VIDEO)

Moderatorja shqiptare bën operacion plastik në fytyrë, tregon

Moderatorja e njohur Aulona Musta para disa ditësh ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë dhe dje ajo ka treguar rezultatin.

Moderatorja shqiptare bën operacion plastik në fytyrë, tregon

Aulona ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit video dhe foto me “hundën e saj të re”, siç shprehet vetë Aulona.

Moderatorja ka treguar se ndihet shumë e kënaqur me rezultatin, aq sa nuk e shpreh dot as me fjalë.

“Epo pershendeteni pak hunden time te re. Ketu jam dy ore pasi kisha hequr ate gjene te hunda, qe akoma s’e kam marre vesh si quhet, allcia hundes me duket. Sinqerisht kete rezultat nuk e prisja as pas dy muajsh, jo me pas dy oresh”, shkruan Aulona.

Më të lexuarat