Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatorja shqiptare “djeg” skenën, i çmend të gjithë nga tubi

Postuar: 23/10/2018 - 18:15

Moderatorja Leila Kraja ka “djegur” skenën e “Dance With me” me një kërcim shumë sensual.

Së bashku me partnerin Robert Berisha, ajo ka performuar në tub para publikut, një kërcim erotik dhe i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Me vithe të ekspozuara në një bodysuit të ngushtë ngjyrë silver, moderatorja i ka habitur të gjithë.

Dyshja u duartrokit shumë dhe u vlerësua me pikë të larta. Në fund të kërcimit Robert Berisha falenderoi produksionin që i ofroi të ishte pjesë e këtij spektakli dhe tha se u kënaq shumë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/03/2019 - 20:04

Ish-ylli i “Made In Chelsea” Millie Mackintosh aktualisht është duke shijuar pushime në Filandë por u sigurua që ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, të shikonin se si po ia kalon.

Postuar: 18/03/2019 - 19:51

Mbretëresha Elizabeth e ka refuzuar propozimin për pavarësi të Princ Harry-t dhe Meghan Markle.

Postuar: 18/03/2019 - 19:39

Andrra Destani që prej momentit që u bë gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha, diskutohet vazhdimisht n

Postuar: 18/03/2019 - 16:43

Gjyste Vulaj është një nga emrat e njohur të muzikës shqiptare.Ajo njihet gjithashtu edhe për fiz

Postuar: 18/03/2019 - 15:38

Moderatoja e njohur Arbana Osmani  është përfolur shumë për lidhjen e saj me regjisorin Edua

Postuar: 18/03/2019 - 14:32

Aktori turk Ozcan Deniz, i njohur si "Kahramani" nga seriali "Një pjesë e imja&quo

Postuar: 18/03/2019 - 14:05

Fama, jo gjithmonë, sjell pasoja pozitive në jetën e njerëzve të njohur.