Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatorja shqiptare shfaqet topless para pasqyrës

Postuar: 15/08/2018 - 22:38

Roza Lati njihet për pozat dhe imazhet shpesh të guximeshme, të cilat e kanë vendosur shpesh në fokus të komenteve mes ndjekësve virtual apo fansave të shumta.

Por, kjo është vetëm njëra anë e medaljes, sepse prezantuesja shqiptare e ka dëshmuar se gjithçka bën është në natyrën e saj, që nuk njeh tabu apo kufinj.
 
Kështu, Roza Lati, teksa ndodhet me pushime në jug të vendit, në shoqërinë e mikeshës së saj, aktores Ana Lika, por edhe miqve të tjerë të përbashkët të vajzave të njohura të ekranit, moderatorja nuk i ka kursyer vetes një foto topless, para pasqyrës.
 
Në super formë fizike dhe me një imazh seksi, Roza ka zbuluar më shumë seç duhet nga trupi i saj, imazh të cilin e ka ndarë më pas përmes një fotoje të publikuar në Instagram. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 18:34

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri më datën 5 prill u filmua duke performuar së bashku me këngëtaren e njohur Eneda Tarifa në një nga lokalet e natës në Tiranë.

Postuar: 20/04/2019 - 16:43

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar, e cila vazhdi

Postuar: 20/04/2019 - 15:50

Aktori i njohur, ka treguar mbrëmjen e djeshme se përse nuk dëshiron të largohet nga Shqipëria.

Postuar: 20/04/2019 - 14:58

Këngëtarja me famë botërore dhe shumë e dashur edhe për publikun shqiptar Adele, ka konfirmuar nd

Postuar: 20/04/2019 - 12:34

Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar, i cili në profilin e tij në Ins

Postuar: 20/04/2019 - 11:40

U ndodh shpesh personazheve të njohur të ekranit që të përballen me komente apo mesazhe të pakënd

Postuar: 20/04/2019 - 10:59

Ajo konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë.