BREAKING NEWS

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve komunikon vendimin e fundit

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19,
x

Gossip

“Mohoje po deshe”, Arbri i nxjerr të palarat Anës: Më ke kërkuar të …

“Mohoje po deshe”, Arbri i nxjerr të palarat Anës: Më

Takimi 4 minuta e Anës me Edisonin një nga djemtë e rinj në Përputhen ndezi debatin në studio.

Ana tha se takimi i la shije të mirë dhe Edisoni është një djemtë më të pjekur që ka pasur takim të paktën për nga mosha.

Duke përmendur moshën Mevlani ishte i pari që reagoi duke thënë se vajzat gjithmonë sa herë vijnë të rinjtë i hedhin poshtë “ të vjetrit”.

Debati kulmoi më vonë me deklaratën e Arbrit i cili më herët ka pasur dy takime me Anën, kur tha se Ana i ka propozuar atij të dalin çift nga emisioni.

Debati:

Ana -Mevlanit: Hedh kunja gjithmonë,, më lër ore të flas. Ja kjo është që ti ke moshën Mevlan dhe s’di të sillesh
Arbri: Ti mendon që pjekuria lidhet me moshën
Mevlani: E kam me kilometrat kjo
Ana: pse grricesh kot.
Arbri: Mos prit nga mua të kesh reagimi nga unë, je arrogante vlerësim të tepruar për veten. Skam asnjë lloj interesi ndaj teje nëse sillesh këtu. Më ke thenë pse s’tregohesh xheloz, dhe prandaj se bej se s’jam interesuar . Je arrogante
Je një nga ato vajzat që ke akuzuar Andin për dyfytërsi por je vete.
Ana: bravo të qoftë
Arbri: Ti kur ishim te 'Shiko Kush Luan' më ke kërkuar që të dalim çift nga ty. Mohoje po deshe
Ana : e i sigurt që ti kam thënë unë këto, të të vijë turp që thua këto, vetëm sepse unë s’të zgjodha
Arbri: te luana kur kemi në vallëzim ca më ke thënë, mohoje po deshe.
Ana: Se pranoj një gjë që se kam thënë.
Arbri: Ke kërkuar të më përdorësh. Unë e kam shoqëruar dhe në shtëpi me makinë dh emë ka thënë dua të dal çift me ty
Ana: Kjo Bora është paturpsi. Kur meshkujt nuk marrin atë që duan. Arbri i kam thënë që kemi kimi bashkë, por kur e lashë pa takime e pashë që s’kisha reagim nga ai.

Arbri; Nuk je në listën time, s’je ti ajo që unë meritoj

Më të lexuarat