Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moment aspak i këndshëm/Plas grushti live në TV Playboy për një femër

Postuar: 26/09/2018 - 13:47

Në Rusi është duke u zhvilluar një emision televiziv në të cilin artistja Olga Buzova do të zgjedhë bashkëshortin e saj në mesin e 1 mijë konkurentëve 

Por një moment aspak i këndshëm ka ndodhur në shfaqjen e fundit.  

Tre prej garuesve janë grushtuar me njëri tjetrin pikërisht për vajzën në fjalë pasi njëri pret tyre akuzonte konkurentin Valentin Korobkov 34 vjeç se kishte qenë në burg. 

Kur Korobkov mësoi për pretendimet në fjalë vendosi të grushtojë edhe ai. 

“Unë kurrë nuk kam qenë në burg dhe nuk kam një dosje penale. Po kam shkelur një ligj në të kaluarën, por jam njeri i mirë dhe bëj gjërat e duhura”, ka thënë ai.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 10:05

Aktori dhe regjisori i njohur, Andi Begolli, i ka dhënë fund beqarisë së tij duke u kurorëzuar me martesë me partneren prej shumë vitesh, Stelën.

Postuar: 22/04/2019 - 09:31

Jo vetëm të famshmet, por edhe meshkujt e njohur të ekranit kanë nisur tani që të postojnë foto n

Postuar: 22/04/2019 - 08:49

Vitin e kaluar çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të pa

Postuar: 22/04/2019 - 08:12

E ftuar së fundmi në "Thumb", Fatma tregoi se Alfio është shumë romantik, i dërgon dhur

Postuar: 22/04/2019 - 07:23

Bes Kallaku tashmë nuk njihet vetëm si aktor, por edhe këngëtar pasi ka publikuar disa këngë që k

Postuar: 22/04/2019 - 07:16

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë me vajzë korrikun e vitit të kaluar, të cilën e quajtën

Postuar: 22/04/2019 - 07:13

Elvana Gjata i ka nisur fuqishëm koncertet, e kësaj here ka shkëlqyer në Zvicër.