Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moment i sikletshëm për modelen, i shkëputet fustani nga trupi

Postuar: 18/09/2018 - 23:14

Jo çdo herë veshjet janë të sigurta në tapetin e kuq të ndonjë eventi.
 
Mund të ndodhë që gjatë parakalimit veshja të të tradhtojë, dhe sytë e kamerave janë menjëherë drejt teje.
 
Kjo gjë i ka ndodhur modeles së njohur ruse Yulia Rybakova.
 
Ajo gjatë parakalimit në Festivalin e Kanës, në Francë, është shfaqur e veshur me një fustan të kuq me bisht të gjatë.
 
Pasi ka marrë disa poza, ajo është larguar, por bishti i saj ka ngelur nën këmbën e një personi, duke bërë që pelerina e saj të ndahet nga pjesa tjetër e veshjes.
 
Në këtë moment, modelja ruse u gjend e zhveshur në mes të tapetit të kuq në një situatë të sikletshme e cila u kap nga kamerat.
 
Aktores i erdhi në ndihmë asistenti i saj e megjithatë, Yulia e kaloi me të qeshur këtë situatë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/10/2018 - 19:55

 Era Istrefi është padiskutim një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Fama dhe suksesi i saj kanë kaluar tashmë kufijtë shqiptarë.

Postuar: 20/10/2018 - 19:42

 Më 12 korrik të këtij viti Xhensila u bë për herë të parë, pasi solli në jetë vogëlushen Aj

Postuar: 20/10/2018 - 18:49

 E dashura e Stresit, Kejsi, ka reaguar për herë të parë  në lidhje me arrestimin e kën

Postuar: 20/10/2018 - 18:44

 Ditën e sotme e ftuar në emisionin “Pop Culture” ishte këngëtarja e njohur Fifi

Postuar: 20/10/2018 - 17:36

 Këngëtarja Aurela Gaçe, pak ditë më parë ka festuar ditëlindjen në një festë që e bëri dhe

Postuar: 20/10/2018 - 16:31

Këngëtari i njohur shqiptar ka befauar me deklaratën e tij më të fundit.I ftuar në emisionin &ldq

Postuar: 20/10/2018 - 16:11

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video të pazakontë  në Instagramin e saj ku zbulo