BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Gossip

Moment i sikletshëm në studio, gazetarja sportive “padashje” tregon pjesët intime në emision live (VIDEO)

Moment i sikletshëm në studio, gazetarja sportive

Prezantuesja e njohur italiane, Paola Ferrari përsëri është kthyer në vëmendje të mediave vendase dhe jo vetëm. Pas momentit të sikletshëm kur ngatërroi emrat e tre futbollistëve, Ferrari sërish ka bërë që rrjeti të “ziejë”.

Format e saj trupore janë mjaft të lakmueshme nga të gjithë dhe herë pas here prezantuesja nuk nguron ti ndajë ato me ndjekësit në Instagram.

 Mirëpo, kësaj here ka zbuluar më shumë nga ç’duhej. Ndonëse “padashje”, gjatë emisionit live Ferrari ka treguar pjesët intime.

E veshur me një fustan të zi prezantuesja shihet teksa kryqëzon këmbët dhe fustani i papërshtatshëm ka bërë që pjesët intime të dalin në emision.

E sigurisht, ky moment nuk kishte si të mungonte pa u shkëputur dhe të bënte xhiron të rrjet.

Më të lexuarat