BREAKING NEWS

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Durrës, vë menjëherë në pranga administratorin dhe inxhinierin e pallatit (DETAJE)

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm,
x

Gossip

Moment prekës! Kim Kardashian takohet me gjyshen e dënuar me burg të përjetshëm

Moment prekës! Kim Kardashian takohet me gjyshen e dënuar me burg

Ky është momenti prekës kur Kim Kardashian u takua me gjyshen, që e shpëtoi nga burgu. Ylli i televizionve vizitoi Alice Johnson në shtëpinë e saj në Memphis, Tenesi, të mërkurën, një javë pasi 63-vjeçarja u lirua nga burgu ku ishte dënuar me burgim të përjetshëm për drogë.

Dhe Kim luajti një rol shumë të rëndësishëm për ti ndërruar mendjen Presidentit Trump që ta lironte nga burgu.

37-vjeçarja dhe Alice u fotografuan duke u përqafuar ndërsa po përgatiteshin për intervistën e tyre të parë të përbashkët televizive.

https://twitter.com/i/status/1007228925926260736