BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Momente tmerri! Kejvina Kthellës i ndodh e papritura

Momente tmerri! Kejvina Kthellës i ndodh e papritura

Kejvina Kthella dhe i dashuri i saj, deri tani misterioz, po shijonin pushimet se bashku në Bodrum, Turqi.

Por zjarret që përfshinë destinacionit turistik i kanë prishur planet ish-velinës, madje i ka zbuluar mashkullin që e shoqëronte gjatë këtyre ditëve të nxehta.

Teksa vendi u përfshi nga flakët këngëtarja serbe, Jelena Karleusa, e cila rastisi në të njëjtin vend me bionden seksi, ka filmuar Kejvina Kthellën në momente paniku.

Në disa momente, ajo shihet e frikësuar dhe fillon duke qarë, ndërsa i dashuri e ngushëllonte dhe mundohej ta qetësonte.

Momente tmerri! Kejvina Kthellës i ndodh e papritura