BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

‘Momente trimërie’, Albi Nako tregon reagimin e balerinëve gjatë tërmetit të djeshëm (FOTO)

‘Momente trimërie’, Albi Nako tregon reagimin e balerinëve

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa e baletit që ai drejton gjatë lëkundjeve nga tërmeti.

 
Siç duket nga pamjet balerinët po diskutojnë të ulur përtokë, por në momentin e lëkundjeve ata kanë vrapuar me të shpejtë.
 
‘Momente trimëri’ ka mbishkruar Albi në postim duke qeshur me disa emoji përkrah.