BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

"Momenti i Bora Zemanit", Olti Curri zgjedh të preferuarit e tij, nga Ilir Meta, Ardit Gjebrea tek Rudina Magjistari, thumbon Arbana Osmanin

"Momenti i Bora Zemanit", Olti Curri zgjedh të preferuarit e tij,
Poll

I njohur për natyrën e tij të drejtpërdrejt Olti Curri nuk ngurron të zgjedhë një mes dy figura publike në çfarëdo fushe. 

Në një intervistë për “Mirage”, Olti u vendos përball personazheve të ndryshme dhe ja zgjidhjet e tij:

Elvana Gjata apo Arilena Ara?

-Elvana.

Ardit Gjebrea apo Adi Krasta?

-Arditi.

Arbana Osmani apo Rudina Magjistari?

-Rudina se te Arbana nuk kam qenë në asnjë emision te Rudina jam bërë si në shtëpinë time.

Fjolla Morina apo Albin Kurti?

-Fjolla se është pushtet.

Fifi apo Flori Mumajesi?

-Fifi sepse nga historitë e fundit që kam ndjekur e kam rivlerësuar shumë si artiste.

Anxhela Peristeri apo Ronela Hajati?

-Anxhela.

Beatrix Ramosaj apo Bora Zemani?

-Është momenti i Borës.

Shyhrete Beluli apo Shkurte Fejza?

-Shkurte.

Rozana Radi apo Albërije Hadërgjonaj?

-Rozana.

Melinda apo Tayna?

-Tayna.

Ilir Meta apo Monika Kryemadhi?

-Meta.

Capital T apo Noizy?

-Capital T se së fundmi më ka treguar ca këngë dhe i kishte për tematika shumë të rëndësishme dhe interesante.

Adrola Dushi apo Xhesika Berberi?

-Adrola.

      

Më të lexuarat