BREAKING NEWS

Gjykata amerikane “fundos” ish-agjentin e FBI McGonigal, Juria e Madhe në Nju Jork kërkon konfiskimin e pronave dhe zbulon fakte të reja tronditëse për Agron Nezën

Gjykata amerikane “fundos” ish-agjentin e FBI McGonigal, Juria e
x
BREAKING NEWS

SHBA thirrje qeverive partnere të izolojnë Sali Berishën, kërkohet bllokim vizash për “listën e zezë” të Amerikës

SHBA thirrje qeverive partnere të izolojnë Sali Berishën,
x
BREAKING NEWS

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi të ardhurat dhe gjendja ekonomike shkaktojnë debate të forta në Kuvend, opozita akuza qeverisë për mungesë transparence dhe shpopullimin e vendit

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i bashkisë së Bulqizës

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i
x
BREAKING NEWS

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po punojmë për...

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po
x
BREAKING NEWS

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha vijon garën për zgjedhjet e 14 majit, Celibashi kërcënon me sanksione ata që abuzojnë me simbolet e PD

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha
x
BREAKING NEWS

Do përfshihet SPAK në hetimet për sulmin ndaj 'Top Channel'? E zbulon Altin Dumani dhe bën paralajmërimin e fortë

Do përfshihet SPAK në hetimet për sulmin ndaj 'Top
x
BREAKING NEWS

Ja si do bëhet rritja e pagave për punonjësit e administratës dhe 2 hapat që do ndiqen për të bërë realitet këtë premtim, zbardhen detajet

Ja si do bëhet rritja e pagave për punonjësit e
x

Gossip

Dalin sheshit SMS! Monika Kryemadhi detyrohet LIVE të tregojë mesazhet me Ilirin dhe si ia ka vendosur emrin në telefon. Ja çfarë shkruanin

Dalin sheshit SMS! Monika Kryemadhi detyrohet LIVE të tregojë mesazhet

Monika Kryemadhi ishte e ftuar mbrëmjen e të dielës në "Zemër Luana", ku gjatë sfide duhet të tregonte bisedën e fundit me bashkëshortin, Ilir Metën.

Pa ngurruar, Monika hapi Whatsapp-in dhe tregoi bisedën mes tyre, ku nuk mungonin emoji-t me zemra nga ana e Metës.

Iliri: Ku ike (emoji zemër)?

Monika: Tek Luana se kemi regjistrimin

Iliri: Sh mire Forca (emoji zemër)

Gjithashtu Luana e pyeti Monikën si ia kishte vendosur emrin Ilirit në telefon dhe ajo tregoi se ia ka patur me emoji zemre, por duke ndryshuar numra i ka mbetur: Iliri WhatsApp. 

Dalin sheshit SMS! Monika Kryemadhi detyrohet LIVE të tregojë mesazhet

Dalin sheshit SMS! Monika Kryemadhi detyrohet LIVE të tregojë mesazhet

Më të lexuarat