Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Monika Kryemadhi flet për ndërhyrjet: “I shëmtuari s’ka çfarë humbet…”

Postuar: 18/05/2017 - 17:03

Monika Kryemadhi, mëngjesin e sotëm në “Wake Up” e pyetur për ndërhyrjet që ka kryer kohët e fundit, është shprehur shumë modeste dhe duke buzëqeshur.

 

“I shëmtuari s’ka çfarë humbet. Unë kam qenë e shëmtuar gjithë jetën time. Unë vetëm kam rregulluar dhëmbët, kam zverdhur flokët sepse po ta shohësh më janë zbardhur flokët”, tha Kryemadhi. Më tej ajo shtoi se ndihet mirë me veten, dhe se reagimet e të tjerëve i duken pozitive.

 

Madje në momentin që u publikua fotoja me mamanë e saj, Kryemadhi tha se shumë njerëz e kanë kuptuar se nuk ka kryer ndërhyrje kirurgjikale pasi ajo ngjan shumë me të ëmën, duke e nisur që nga mollëzat.  

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 20

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2017 - 12:33

U dashuruan në Big Brother, u martuan, po shijojnë muajin e mjaltit dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmin e bukur e kanë dhënë vetë Fotini e Danjel, sipas “Tabloid”.

Postuar: 17/08/2017 - 20:18

Leonardo Di Caprio dhe Kate Winslet janë parë së bashku në Saint Tropez.

Shoqëria e tyre daton që nga viti 1997 kur bashkë kishin xhiruar filmin e Titanikut.

Postuar: 17/08/2017 - 19:57

Sipas revistës “Forbes” aktorja më e paguar e vitit është Emma Stone.

Postuar: 16/08/2017 - 21:07

Disa nga çiftet e njohura shqiptare e kanë arritur pikën e maturimit të historisë së tyre të dashurisë pikërisht në këto muaj duke vendosur të organizojnë një dasmë gjigante për

Postuar: 16/08/2017 - 21:00

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, ka publikuar projektin e saj më të ri “Bonita”.

Postuar: 16/08/2017 - 20:53

Të gjithë jemi dëshmitar që Rita Ora në fillim të karrierës është përfolur shumë sa i përket lidhjeve të saj.

Postuar: 15/08/2017 - 11:38

Rikthehet në skenen e muzikës  duke pozuar me një foto nudo ylli i pop-it , Fergie.