BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të Tiranës, ja lista e plotë

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të
x
BREAKING NEWS

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK firmos 15 urdhër arreste, zbulohen emrat

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është sponsori i fuqishëm që fshihet pas aksionit të tij që pritet të tronditë themelet e “Trekëndëshit të Bermudës”

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është
x
BREAKING NEWS

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në ’97, roli i Pandeli Majkos, Rexhep Mejdanit, Bashkim Finos e Namik Dokles dhe telefonata “përtej Adriatikut” që ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve, Gjon Bruçi zbardh anën e errët të Saliut

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x

Gossip

Monika Kryemadhi i bën premtimin romantik si asnjëherë më parë Ilir Metës (VIDEO)

Monika Kryemadhi i bën premtimin romantik si asnjëherë më

Monika Kryemadhi ishte e ftuara e drejtueses Luana Vjollca, në spektaklin nën autorësinë dhe moderimin e saj, “Zemër Luana”, në Televizionin Klan. Si asnjëherë më parë do të shohim një Monika shumë ndryshe, e cila ka vendosur të jetë plot alegri e të shijojë spektaklin.

Menjëherë pas sfidës së parë, për të fituar më shumë pikë në lojë, të ftuarit u vendosën para dënimit të parë, ku duhet t’i bënin partnerit të tyre të zemrës një premtim dashurie.

E para që mori përsipër të bëjë premtimin ishte Monika, e cila menjëherë i rreshtoi disa premtime si: “Nuk do heq dorë nga zgjedhjet, nuk do largohem nga partia…” Por autorja i rikujtoi se duhej dedikim dashurie dhe Kryemadhi i dërgoi një mesazh mjaft emocionues bashkëshortit, ku i tha se pas fëmijëve, vjen Iliri në zemrën e saj.