BREAKING NEWS

Aksidenti i rëndë në Elbasan, vdes në spital 18-vjeçari (Video)

Aksidenti i rëndë në Elbasan, vdes në spital
x
BREAKING NEWS

Berisha në krye të PD-së, Basha vijon takimet me demokratët, ja ku është ndalur sot (Foto)

Berisha në krye të PD-së, Basha vijon takimet me demokratët,
x
BREAKING NEWS

Video/ Çfarë ndodhi me tifozin holandez? Policia i vendos prangat teksa...

Video/ Çfarë ndodhi me tifozin holandez? Policia i vendos prangat
x
BREAKING NEWS

Garda blindon institucionet shtetërore, ja sa forca policore janë vendosur në terren

Garda blindon institucionet shtetërore, ja sa forca policore janë
x
BREAKING NEWS

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të Romës: Vodhën thikat nga një restorant që të godisnin...

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën mbrojtje institucionet e rëndësisë së veçantë

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orë

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria, vëllai i madh në rajon! Zbulon dhuratën që i ka bërë Rama

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria,
x

Gossip

Monika Lubonja plas “bombën”, zbardhet biseda e fortë me Einxhel: E kam ditur që në fillim! Ta them unë pse nuk e nxjerrin këtë banor nga Big Brother VIP...

Monika Lubonja plas “bombën”, zbardhet biseda e fortë me

Aktorja e njohur Monika Lubonja është këtë javë në nonimin së bashku me Arbrin. Njëri prej tyre do të lërë gjatë ditës së nesërme garën, më pak se një muaj larg finales së madhe.

Nominimi padyshim që e ka bërë Monikën disi nevrike, dhe gjatë një bisede me Einxhel ajo ka folur dhe për Ilirin.

Ky i fundit kërkoi një nominim direkt me të, gjë të cilën aktorja e mori me shumë revoltë.

Einxhel i tha që të mos trembej pasi edhe Iliri mund të dalë në një moment nga shtëpia, por Monika u shpreh e bindur që kjo nuk do të ndodhte.

Ajo ka bërë një deklaratë të fortë, pasi ka hedhur dyshime se Ilirin nuk po e mban publiku brenda.

"Flisnin kot më kot, se zemër po të shkosh dhe të thuash hedhim Einxhel në nominim, në këtë rast është ekzekutim. Ore ai nuk del zemra ime, të garantoj unë, e kam këtë bindje që në fillim, kur të dalim ta them unë pse", thotë Monika.