Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Monika Stafa rikthehet në Top Channel?/ Largohet nga AMA, merr mesazhin e rëndësishëm: Shko dhe hap një kapitull të ri!

Postuar: 10/09/2018 - 17:10

Gazetarja Monika Stafa është pranë rikthimit në televizion. Duket se Stafa ka mbyllur eksperiencën në Autoritetin e Mediave Audiovizive ku drejtoi për rreth dy vite Këshillin e Ankesave.

Vetë gazetarja ka publikuar në Instagram një mesazh që i ka mbërritur në celular dhe ku flitet për kapitullin e ri.

“Të uroj një vit të mbarë, meriton të jesh atje më shumë se çdokush që mund të ketë qenë deri tani. Paç fat dhe shijoje! Një dolli për gazetaren më të mirë në botë, të përqafoj dhe më mungon shumë. Shko dhe hap një kapitull të ri. Ky vendim do të të bëjë shumë të lumtur”, shkruhet në mesazh.

Ndonëse asgjë nuk është zyrtare, në disa portale po qarkullon lajmi se Monika Stafa do të rikthehet sërish në Top Channel.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/04/2019 - 16:07

Treshja e famshme Erion Isaj, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku gjithmonë kanë treguar se midis tyre ekziston një shoqëri e pastër.

Sot Olsi feston ditëlindjen dhe ka marrë urimet më të bukura nga dy miqtë e tij.

Postuar: 18/04/2019 - 14:38

Që kur ish-aktorja e njohur Meghan Markel u martua me Princ Harryn jeta e saj dhe familja kanë qe

Postuar: 18/04/2019 - 14:20

Koreografi Aldi Nako ka ndarë në rrjetet scociale me anë të një foto, ku tregon se si u mblodhën

Postuar: 18/04/2019 - 13:30

Një nga moderatoret e njohura shqiptare, e cila ka prezantuar një sërë emisionesh radiofonike ësh

Postuar: 18/04/2019 - 13:18

 Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk fshihen më.Së fundmi, Arbana ka publikuar nj

Postuar: 18/04/2019 - 08:42

Blogerja e njohur Armina Mevlani është bërë nostalgjike ditën e djeshme dhe ka ndarë me ndjekësit

Postuar: 18/04/2019 - 08:32

Redona Koçi është emri i vajzës që është cilësuar si avokatja më seksi në vendin tonë.