BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Gossip

“Mora vesh se ku ishte dhe i prisha darkën”, gazetarja e njohur tregon çmendurinë që ka bërë për Alban Skënderajn

“Mora vesh se ku ishte dhe i prisha darkën”, gazetarja e njohur

Gazetarja dhe njëkohësisht këngëtarja Genta Hodo në "Mes Yjesh", ka treguar gjënë më të çmendur që ka bërë për të realizuar një intervistë.

"Gjatë verës në jug, marr vesh që ishte Alban Skënderaj që do të këndonte live atë natë në jug. Gjej numrin e menaxherit, por ai nuk po më përgjigjej. Më pas marr vesh që Albani po hante darkë diku. Shkoj atje dhe ishte me të atin, vëllain dhe i ndërpreva darkë. Shkoj e përshëndes, dhe i tregua tejmase i sjellshëm se të isha unë dhe të më prishnin darkën..., dhe unë ja prisha darkën. Mbaroi shpejt e shpejt dhe erdhi më pas, e realizuam", tregoi Genta duke i kërkuar dhe falje këngëtarit.