BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Morën lajmin më të bukur që e prisnin prej kohësh! Zbulohet emri i veçantë që Marina dhe Getoari zgjodhën për vajzën e tyre që erdhi në jetë ditën e djeshme

Morën lajmin më të bukur që e prisnin prej kohësh!

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë dje, kur erdhi në jetë vajza e tyre. Tashmë është zbuluar edhe emri i së voglës nga burime pranë çiftit. Dy të dashuruarit kamë vendosur të bëjnë bashkim emrash dhe ta quajnë Marget.

Deri tani nuk kemi as foto e as nj? prononcim nga çifti i njohur, por Luana, tezja e së voglës një reagim e dha, teksa postoi në Instagram: Ndjesia më e bukur në botë.

Më të lexuarat