BREAKING NEWS

“Unë kam arritur deri në 39.9 temperaturë, paracetomoli nuk bën efekt”, shqiptari i infektuar në Itali zbulon 'sekretin' për të mposhtur COVID-in, ka dhe një apel për qytetarët  

“Unë kam arritur deri në 39.9 temperaturë, paracetomoli
x

Gossip

Morën valixhet dhe u ‘arratisën’ jashtë vendit, Rudina Dembacaj zbulon destinacionin ku ka shkuar me Mark Frrokun

Morën valixhet dhe u ‘arratisën’ jashtë vendit,

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas zyrtarizimit të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Përmes një postimi në “Instagram”, dy ditë më parë Rudina tregoi se po arratisej së bashku me partnerin e saj, ish-deputetin Frroku për disa ditë pushimi.

Më pas aktorja e humorit postoi dhe një foto ku shfaqej më e dashuruar se kurrë me partnerin e saj duke u puthur rrugëve të qytetit.
Së fundmi, ajo postoi një tjetër foto ku tregoi vend ndodhjen.

Siç duket dhe nga fotoja çifti më i ri i showbiz-it kanë zgjedhur si destinacion për t’u relaksuar Vjenën. Kujtojmë se pushimet e para çifti i kaloi në Venecia, Itali, nga ku aktorja postoi dhe fotot ku shfaqej e lumtur në krah të partnerit të saj.

Morën valixhet dhe u ‘arratisën’ jashtë vendit,Morën valixhet dhe u ‘arratisën’ jashtë vendit,