Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Morena Taraku flet për mashkullin ideal pas ndarjes nga miliarderi iranian

Postuar: 11/07/2018 - 10:33

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na tregoi se ishte më e dashuruar se kurrë, krejt papritur ajo u nda nga i dashuri i saj.

Statuset e shumta ironike dhe thumbimet e drejtpërdrejta ndaj njëri-tjetrit na treguan se lidhjes së tyre i kishte ardhur fundi. Madje debati i tyre publik degradoi aq shumë saqë Morena e quajti homoseksual miliarderin iranian.

Tashmë që lidhja e tyre ka marrë fund Morena na ka treguar se nuk po e përjeton aspak keq ndarjen. Mirëpo e pyetur nga një fans i saj se si duhet të jetë mashkulli perfekt për të Morena na ka surprizuar me përgjigjen e saj.

“Si duhet të jetë djali perfekt për ty?”, e pyet ndjekësi i saj. “Nuk ekziston!!!”, është përgjigjur Morena.

Në këtë komunikim me fansat e saj Morena ka zbuluar se shumë shpejt do të hedh në treg 2 këngë të reja, për të cilat është duke punuar aktualisht.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/07/2018 - 23:55

 Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë dhe historinë e dashurisë që e bëri të braktisë “tokën e pr

Postuar: 21/07/2018 - 23:44

 Ronaldo është tashmë në qendër të vëmendjes jo thjesht për suksesin, por edhe për vendimin

Postuar: 21/07/2018 - 23:10

Këngëtarja e shumë hiteve dhe shumë e dashur nga publiku, Samanta Karavella ka qenë në vëmendjen

Postuar: 21/07/2018 - 22:58

 Lyrical Son, i ftuar në emisionin “Pushime on Top”, u ndal në rrëfime për jetën

Postuar: 21/07/2018 - 22:40

Pas një periudhe të gjatë shkëputje këngëtari Vedat Ademi i është rikthyer tregut muzikor me një

Postuar: 21/07/2018 - 22:34

Të gjithë menduan se ata janë një nga çiftet më të dashuruar të momentit, pas shfaqjes në koperti

Postuar: 21/07/2018 - 22:25

Janë bërë më shumë se dy vjet që kur Rihanna ka publikuar albumin e fundit “Anti” por