Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mori fund pas zënkave të shumta: Moderatorja e njohur ndahet nga partneri

Postuar: 19/09/2018 - 14:33

Pas zënkave të shumta dhe periudhave të ndarjeve të shkurtra, çifti më i njohur i showbizit i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Bëhet fjalë për moderatoren seksi të ekranit, Belen Rodriguez dhe partnerin e saj, pilotin Andrea Ianonne.

Mësohet se ka qenë Belen ajo që i ka dhënë fund lidhjes, megjithëse çifti shkoi për pushime në Ibiza që të rregullonin marrëdhëniet së bashku.

Moderatorja është shprehur tek miqtë e saj të afërt se kjo nuk do të jetë e vetmja krizë që do të kalojë në jetën e saj. Aktualisht, ajo është fokusuar vetëm tek karriera dhe djali i saj Santiago.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 10:33

Këngëtarja, Ledina Çelo ndan shpesh momente familjare, por kryesisht me fëmijët e saj. Kësaj radhe ka zgjedhur t’i bëjë një surprizë bashkëshortit, duke i shkuar fshehurazi në zyrë.

Postuar: 24/05/2019 - 10:03

Një vit më parë, moderatori i njohur Eno Popi u bë baba për herë të parë.

Postuar: 24/05/2019 - 08:59

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari festoi dje ditëlindjen.

Postuar: 23/05/2019 - 23:35

 Sot bëhen 11 vite nga vdekja e Dritan Hoxhës dhe vajza e tij, Sara e kujton babain me një d

Postuar: 23/05/2019 - 20:30

Dje, “Soiree” në “Top Channel” iu dedikua karrierës së Alban Skënderajt.T

Postuar: 23/05/2019 - 20:14

Moderatori i programit ‘Trokit’ në IN Tv, Ermal Peçi mirëpriti sot në studio këngëtar

Postuar: 23/05/2019 - 20:08

  Zëvendëskryeministri italian Luigi di Maio, foli për marrëdhënien e tij gjatë programit &l