BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Gossip

Mori pjesë në protestën për Teatrin dhe u procedua penalisht, këngëtari i njohur ka një mesazh të fortë për Policinë e Shtetit

Mori pjesë në protestën për Teatrin dhe u procedua

Këngëtari Arkimed Lushaj, mori pjesë dje në protestën e organizuar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, pas shembjes së tij në orët e para të mëngjesit të së dielës.

Reperi Stresi bashkë me të atin, Sali Lushaj, ish-shoqërues i Sali Berishës, u proceduan penalisht. Së fundi ai ka publikuar në Instagram një videoselfie, ku me kapele policie, i bën thirrje efektivëve që të heqin dhe ata kapelet e tyre dhe të bashkohen me qytetarët e thjeshtë të këtij vendi.

"I bëj thirrje gjithë policisë së shtetit: Ne jemi qytetarë të thjeshtë që dalim në protestë për të drejtat tona. Unë po heq kapelen, hiqeni dhe ju, bëhuni qytetarë dhe silluni mirë me popullin shqiptar, dhe ne jemi në rregull me ju", thotë Stresi në videon e publikuar.

Mori pjesë në protestën për Teatrin dhe u procedua

Më të lexuarat