BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Gossip

Mori propozimin madhështor për martesë, Fjolla Morina zbulon lidhjen e saj me biznesmenin e njohur përmes dedikimit emocionues: Dashuria fiton mbi gjithçka! (FOTO)

Mori propozimin madhështor për martesë, Fjolla Morina zbulon

Pas arrestimit në pikën kufitare të Morinës, këngëtarja Fjolla Morina është vendosur në qendër të vëmendjes mediatike. Sëbashku me të u arrestua edhe biznesmeni Fisnik Sylaj, me të cilin u përfol se këngëtarja kishte një lidhje dashurie.

Mori propozimin madhështor për martesë, Fjolla Morina zbulon

Së fundmi Fjolla mori propozim për martesë nga partneri dhe mbrëmjen e djeshme ka zbuluar se ai është pikërisht Fisnik Syla.

Mori propozimin madhështor për martesë, Fjolla Morina zbulon

Fjolla ka postuar një foto krah Sylës dhe shkruan se dashuria e tyre ka fituar pavarësisht pengesave dhe vuajtjeve. "Thone qe 'Ne dashuri fiton kush iken'. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin. Te dua", shkruan Fjolla.

Mori propozimin madhështor për martesë, Fjolla Morina zbulon

Para gjykatës këngëtarja e pranoi se Fisnik Syla është i dashuri i saj dhe madje janë në prag të martesës.

“Jam nisur nga Kosova me makinën time, për në Tiranë, pasi kam pasur për të bërë muzikë. Në makinë kam pasur edhe Fitim Mujin, shofer si dhe shokun tim Fisnik Syla. Gjatë kontrollit në PKK Morinë më kanë gjetur pistoletën dhe fishekët në çantë dhe në makinë. Pistoletën m'a ka bërë dhuratë një miku im nga Gjermania, i cili nuk jeton më. Personat që unë kisha në makinë nuk ishin në dijeni se unë kam pistoletë, madje edhe unë vetë nuk e dija se e kam në çantë pistoletën. Deklaroj se Fitim Mujin, e kam njohur para tre muajsh dhe e kam shoferin tim dhe të Fisnikut, pasi ai punon për Fisnikun. Ndërsa me Fisnik Syla, jam njohur që herët dhe tani jemi të dashur, gati për martesë, por nuk e kam nxjerrë nëpër media, duke e mbajtur privat. Dua të deklaroj se mund të jem edhe shtatzënë pasi një test paraprak më ka dalë pozitiv”, është shprehur Fjolla.

Mori propozimin madhështor për martesë, Fjolla Morina zbulon