BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

“Mos drejtoni gishtin nga unë, po shkatërroni familjen e Fisnikut”, reagon për herë të parë Fjolla Morina pas lajmeve për lidhjen me biznesmenin: Fajet e mia i marr vetë, nuk jemi të pagabueshëm

“Mos drejtoni gishtin nga unë, po shkatërroni familjen eGjyakta vendosi 'arrest shtëpie' për këngëtaren e njohur Fjolla Morina. Vjen reagimi i parë nga vetë ajo, në lidhje me akuzat që janë ngritur se mund të jetë në lidhje me njërin nga personat që është arrestuar.

Ditën e arrestimit bashkë me të ishin edhe dy persona të tjerë, Fitim Muji, shoferi i saj, si dhe Fisnik Syla.

Sipas “Gazeta Shqiptare”, Fisnik Syla është mashkulli që i bën dhuratat luksoze këngëtares.

Fjolla i ka hedhur poshtë të gjitha lajmet që po qarkullojnë.

Fjolla shkruan në instastory se të gjithë jemi të pagabueshëm mirëpo nuk duhet shkatërruar jeta e një personi që nuk meriton ‘show’.

‘E kuptoj mjaft mirë që të jesh person publik çdo gjë do të hiperbolizohet por deri në një fare pike. Të gjithë në këtë jetë nuk jemi të pagabueshëm e ju që drejtoni gishtin nga unë bëni mirë që të numëroni gabimet tuaja nganjëherë. Cfarë s’kam lexuar këto ditë për veten time! Gjera që dhe unë si dija…Por të shkruani me emër dhe mbiemër dike i cili nuk ka asnjë lidhje intime me mua kjo është keqdashje e pastër. Po shkatërroni familjen e një njeriu i cili nuk meriton këtë ‘show’. Po shkruani gjëra të paqena dhe po lëndoni familje e fëmijë. Fajet e mia i marr vetë mbi sup ama ligësinë për pak para klikimesh nuk e kuptoj. Mos fusni në valle njerëz familjarë’.- shkruan Fjolla në story.

“Mos drejtoni gishtin nga unë, po shkatërroni familjen e

Më të lexuarat