BREAKING NEWS

Zbardhen 36 provat e PS kundër Ilir Metës, më 20 korrik raporti për shkarkimin e presidentit shkon për votim në seancë plenare, ja detajet

Zbardhen 36 provat e PS kundër Ilir Metës, më 20 korrik raporti
x

Gossip

Mos edhe këtë ia bëri?! Ermal Mamaqi tregon arsyen përse Ami e refuzon vazhdimisht

Mos edhe këtë ia bëri?! Ermal Mamaqi tregon arsyen përse Ami

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të ndjekur të showbizz-it shqiptar. Të dy mjaft të angazhuar në biznes dhe në projekte artistike, megjithëse Ami vitet e fundit i është dedikuar tërësisht biznesit.

Së fundmi, Ermali ka realizuar filmin e tij më të ri ‘I love Tropoja’, i cili pritet të jetë një sukses i vërtetë.

I ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’, ai është pyetur nëse në filmin e ardhshëm do të ftojë edhe Amin. Ermali i ka surprizuar të gjithë me përgjigjen, duke treguar se i ka propozuar bashkëshortes të luajë në filmat e tij, por ajo nuk pranon.

“I kam thënë Amardës hajde, hajde nuk do të vijë. Nuk i pëlqen shumë të duket në kinema”, tha Mamaqi.

Mos edhe këtë ia bëri?! Ermal Mamaqi tregon arsyen përse Ami