BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“Mos fol më, mbylle”, plas keq sherri mes dy konkurrenteve të ‘Përputhen’: Çfarë duhet t’i bëja, t’i hipja sipër?!

“Mos fol më, mbylle”, plas keq sherri mes dy konkurrenteve

Alvisa dhe Bashkimi, djali nga Kosova që jeton në Amerikë zhvilluan takimin e tyre të parë në ‘Për’Puthen’. Mirëpo ky takim duket se nuk i pëlqeu Adës, e cila tha se mes tyre nuk kishte emocione.

Alvisa - Adës: Më fal çfarë duhet t'i bëja t'i hipja sipër? Fol me baza dhe argumenta.

Ada: Pse kujt i hypa unë sipër? Me kë sy e pe?

Alvisa: Me këtë me xham

Ada: Mos fol më, rri aty, mos fol kot

Alvisa: Mos fol ti palidhje

Ada: Po mos fol më moj

“Mos fol më, mbylle”, plas keq sherri mes dy konkurrenteve