BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Gossip

“Mos gënje, s’të vjen turp”, shpërthen keq këngëtari i njohur pas intervistës së ish bashkëshortes, flet me tone të ashpra dhe i ‘çjerr maskën’: Dashuria s’njef pare (E PLOTË)

“Mos gënje, s’të vjen turp”, shpërthen keq

Menjëherë pas intervistës së Loredana Zefit në NIN, vjen reagimi i menjëhershëm i reperit Mozzik përmes një shkrimi drejtuar ish-gruas së tij, ku flet me tone të ashpra, duke i çjerrë maskën, sipas tij, një femre që ka mashtruar gjatë gjithë deklaratës së saj mbrëmjen e djeshme.

“Bona llaf, bona… Unë i kam 24 vjet, mashkull i një familje që m’ka msu sa ka vlerë familja e sa ka vlerë respekti e dashunia…kuptojeni niher n’jetën e juve që unë nuk jom person që ndikohem nga mediat portalet apo televizionet…Kurrë sem kini pa tu reagu deri sot sa i përket jetës tem Private edhe kurrë s’keni mem pa…se karakteri jem osht beton… Copa copa me dërgun do njerz një intervistë, e pashë e kqyra e ndëgjova…

Postimi i Mozzik.
“Njeriu viktimizohet me shpresën që pastrohet e lirohet nga fajet apo diçka tjetër. Ti je Nanë e një Nanës nuk i ka hije me gënjy, sepse është ligësi…e një Nanës nuk i ka hije me gënjy! E atë engjullin e vogël mos e përdor mu viktimizu/mu bo viktimë/kinse e dashur..çdo herë po të shpëton Hana nga ngjarjet e fundit. Sepse është fëmijë ende, normal që e don të kuptoj…por mos e përdor si të vetmen armë! Mu me njef ti, familja jote, rrethi yt e kush jam unë shumë mirë, e shumë mirë të njohin edhe ty!

Dashuria nuk njef pare/famë/muzikë por ja që ti po njifka sepse je shumë e re në këtë lamijë!

Unë i kam 24 vite jetë, asnjëherë sja kam dëshiruar vetes këtë martesë të shkurtër, por ja që jeta qenka vetëm befasia! Do ngelesh Nana e qikes tem, të uroj më të mirat në jetë. hera e fundit që flas për këtë temë! Marre pom vjen mu, marre për ksi sene pa lidhje, filma serialë…po nuk lejoj as me tentu me ma njollos emrin tem e t’familjes tem. S’kom nevoj me ia tregu qka tek ma shumë”- shkruan Mozzik në rrjete sociale.

“Mos gënje, s’të vjen turp”, shpërthen keq

“Mos gënje, s’të vjen turp”, shpërthen keq