BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

"Mos gënje, të kapa mat"/ Moderatorja e njohur vë në siklet në mes të emisionit ish-konkurrentin e ‘Përputhen’, i zbulon 2 të dashurat: Prite këtë pjesë, se më hape punë! (VIDEO)

"Mos gënje, të kapa mat"/ Moderatorja e njohur vë

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Elvis Lushi i njohur me emrin Loco ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Glamour Zonë’ ku zbuloi detaje nga jeta e tij private.

Në intervistën përballë moderatores Ester Bylyku, ai rrëfeu shumë detaje nga jeta e tij private, madje edhe që ishte në një njohje, deri në momentin që Ester i zbulon se ai del me 2 vajza njëkohësisht.

Ester Bylyku: Për momentin je në një lidhje?

Elvis Lushi: Në lidhje jo, por në njohje.

Ester Bylyku: Me një brune me flokë të gjata?

Elvis Lushi: Jo është bjonde (qesh).

Ester Bylyku: Mos gënje, të kam parë vetë , ishe nga Liqeni te Garda, me një brune me flokë të gjata, kishe veshur një kostum bojëqielli. Kush është ajo? (qesh)

Elvis Lushi: E thamë që jam në një njohje. Prite pjesën që thashë është bjonde se më hape punë me atë të tjetrën (qesh).

Më të lexuarat