BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

“Mos harro arsyen për çfarë je futur”, Donaldi i shpreh hapur shqetësimin Egzonës: Më duket se po humbas...

“Mos harro arsyen për çfarë je futur”, Donaldi i

Donaldi ka qenë mjaft i ngarkuar emocionalisht. Dalja e Beatrixës, mungesën e së cilës e ka shprehur shpeshherë por dhe intensiteti i lojës kanë bërë që aktori i humorit të ndihet në këtë mënyrë. Kjo është vënë në pah dhe nga deklarata që bëri së fundmi për të dalë nga shtëpia e Big Brother VIP.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme, Donaldi teksa ka qenë duke biseduar me Egzonën, ka treguar dhe se çfarë e shqetëson. Ai ka folur për gjendjen emocionale duke shtuar se sikur po e humbet veten e tij me gjithë këto situata që kanë ndodhur. “Më duket sikur po e humbas veten time këtu brenda”, u shpreh ai.

“Mos e harro arsyen për çfarë je futur”, i tha Egzona ndërsa Donaldi shtoi më pas: “Ajo arsye po më mban mua këtu”.