BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

Mosha për Albërie Hadërgjonaj është vetëm shifër, ‘djeg rrjetin’ me vajzat në hotelin luksoz (Foto)

Mosha për Albërie Hadërgjonaj është vetëm

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, duket si një shoqe me dy vajzat e saj. Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa ndodhe në Turqi, ndërsa kanë publikuar disa foto nga hoteli luksoz ku po qëndrojnë.Ato shfaqen të veshura me fustane ngjyrë blu, mjaft elegante, teksa qeshin e festojnë me shampanjë. Duket se të treja po ia kalojnë shumë mirë dhe me siguri do të ketë edhe foto të tjera që do i ndajnë me fansat e tyre.