BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Gossip

Motra e ish deputetes së PD-së/ U "zhduk" nga ekrani rreth 5 vite më parë, e njohët moderatoren shqiptare kur prezantonte "Festivalin e këngës popullore", ka drejtuar edhe 'Portokallinë' (FOTO)

Motra e ish deputetes së PD-së/ U "zhduk" nga ekrani rreth 5

Ornela Bregu është një nga emrat më të dashur që prej kohësh i ka munguar ekranit. Motra e ish deputetes demokrate, Majlinda Bregu,jeton prej disa vitesh në Spanjë së bashku me familjen e saj.

Motra e ish deputetes së PD-së/ U "zhduk" nga ekrani rreth 5

Para se të largohej Ornela ka lënë në vendin e saj disa kujtime mjaft të bukura për teleshikuesit. Ornela Bregu ka drejtuar spektaklin e humorit ‘Portokalli’  përkrah Agron Llakaj si dhe ka moderuar disa emisione të tjera.

Motra e ish deputetes së PD-së/ U "zhduk" nga ekrani rreth 5

Në këtë foto ajo është 23 vite më parë, në Nëntor të 1999 kur drejtonte “Festivalin e këngës popullore”.

Motra e ish deputetes së PD-së/ U "zhduk" nga ekrani rreth 5