Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

Motra e Lei Krajës habit me deklaratën: Ajo nuk ka fat, mua ecën më shumë me...

Motra e Lei Krajës habit me deklaratën: Ajo nuk ka fat, mua ecën

Të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin motrat Lei dhe Miriam Kraja.

Teksa Lei është një ndër figurat kryesore të “DigitAlb”, motra e saj, Miriam, prej vitesh jeton në SHBA dhe ndryshe nga e motra nuk njihet shumë nga publiku i gjerë shqiptar. Përsa i përket meshkujve, Miriam thotë se ka më sukses sesa motra.

“Unë kam më shumë fat me djemtë. Ndërsa Leit i bien raste më të vështira”, u shpreh ajo.

Më të lexuarat