BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

Motra e tij shpërtheu në lot pas rrengut që i punuan Beatrixi dhe Donaldi, reagon vëllai i Egzonës dhe ka një mesazh (FOTO)

Motra e tij shpërtheu në lot pas rrengut që i punuan Beatrixi dhe

Egzona Rafuna është një nga banoret më të reja brenda shtëpisë së BBV.

Moderatorja e RTK-së ka një javë brenda shtëpisë së famshme të Shqipërisë ku përveç momenteve të bukura po kalon momente edhe mjaft të vështira.

Një nga rastet më të vështira dhe që e ka prekur shumë Egzonën ishte misioni i Trixës dhe Donaldit, të cilët e futën në lojë Egzonën me provokime të ndryshme.

Më pas Trixa ishte ajo e cila i tregoi Egzonës se ishte thjesht një lojë ku kjo e fundit nuk u përmbajt dhe shpërtheu në lot.

Motra e tij shpërtheu në lot pas rrengut që i punuan Beatrixi dhe

Madje çifti i kërkoi asaj falje dhe i shpjeguan se ishte mision i caktuar nga Vëllai i Madh.

Pikërisht pas kësaj situate ka reaguar edhe vëllai i Egzonës, Eugeni i cili përmes një postimi në rrjetet sociale i jep kurajo motrës së tij.

“Bëhu e fortë motrushi jem”, shkroi ai teksa solli një foto të përbashkët.

Motra e tij shpërtheu në lot pas rrengut që i punuan Beatrixi dhe

Egzona është njëra nga banoret e cila nuk i shpëtoi nominimit me zinxhir nga dita e premte.

Motra e tij shpërtheu në lot pas rrengut që i punuan Beatrixi dhe

Më të lexuarat