BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Gossip

“Motra më drogoi dhe tentoi të më shiste për prostitutë”, këngëtarja e njohur trondit me rrëfimin e saj: Unë jam ndjerë si e huaj në familjen time!

“Motra më drogoi dhe tentoi të më shiste për

Këngëtarja me famë botërore, Mariah Carey bëri një rrëfim të sinqertë rreth traumave të fëmijërisë që ka kaluar. Aji foli për jetën e saj personale duke pretenduar se motra e saj tentoi ta shiste tek një tutor prostitutash.

“Kur isha 12-vjeçe motra ime më drogoi me valium, më dha kokainë dhe u përpoq të më shiste tek një tutor prostitutash,”- rrëfeu 50-vjeçarja në librin e saj të ri  “The Meaning of Mariah Carey”.

Teksa foli për marrëdhënien me motrën dhe vëllain më të madh, Morgan, ajo u shpreh: “Ne madje as nuk e njohim vërtet njëri-tjetrin. Unë u ndjeva si një e huaj në familjen time.”

Fituesja e Grammy pranoi se e motra dhe vëllai e kanë ‘sulmuar’ atë verbalisht për vite me radhë.

“Ne u rritëm me përvojën e të jetuarit me një baba me ngjyrë dhe nënë të bardhë. Për pjesën më të madhe të kohës unë jetoja me nënën time, ata mendonin se ishte e lehtë por në fakt nuk ishte kështu,”- tregoi ajo.

“Motra më drogoi dhe tentoi të më shiste për

Më të lexuarat