BREAKING NEWS

“Shqipëria rrezikon kapjen totale të shtetit!”/ Meta nuk ndalet, tjetër kërkesë urgjente Komisionit të Venecias: Asnjë reflektim nga ... (Letra e plotë)

x

Gossip

Motra miliardere e Kim Kardashian habit moderatoren e njohur kur e pyeti sa para mban në xhep

Modelja Kylie Jenner është një prej femrave me më shumë influencë në botë, bashkë me motrat e saj. Teksa të gjithë kanë shqetësime të llojeve të ndryshme, Kylie duket se e ka në terezi dhe i përgjigjet me humor çdo ngacmimi të mundshëm.

Teksa ka qenë e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres, ajo është pyetur në lidhje me portofolin dhe shumën e monedhave që mban me vete, kur i duhet të dalë nga shtëpia.
 
E normalisht, nuk kishte si të mos na habiste me përgjigjen që ka dhënë. Teksa Ellen do të dijë se sa para kishte marrë Kylie teksa kishte ardhur në studion e saj, ajo ka thënë me sportivitet se 0 dollarë.
 
Më pas Ellen pyeti Kris-in dhe kjo e fundit zbuloi se kishte 5 kartëmonedha 20 dollarëshe me vete.
 
Kris Jenner, nëna e motrave të famshme, tregoi:
 
Dikur mbaja 1000 dollarë në kartëmonedha 20-tëshe. Por sa herë që kërkoja para ishin zhdukur e di pse, sepse unë kam 6 fëmijë. Dhe zhdukeshin. kështu që u dorëzova dhe tani kam më pak për të më vjedhur”.
Epo tani le të rrijë e qetë pasi askush nuk do t’i vjedhë më!