Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Motra miliardere e Kim Kardashian habit moderatoren e njohur kur e pyeti sa para mban në xhep

Postuar: 12/09/2019 - 09:27

Modelja Kylie Jenner është një prej femrave me më shumë influencë në botë, bashkë me motrat e saj. Teksa të gjithë kanë shqetësime të llojeve të ndryshme, Kylie duket se e ka në terezi dhe i përgjigjet me humor çdo ngacmimi të mundshëm.

Teksa ka qenë e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres, ajo është pyetur në lidhje me portofolin dhe shumën e monedhave që mban me vete, kur i duhet të dalë nga shtëpia.
 
E normalisht, nuk kishte si të mos na habiste me përgjigjen që ka dhënë. Teksa Ellen do të dijë se sa para kishte marrë Kylie teksa kishte ardhur në studion e saj, ajo ka thënë me sportivitet se 0 dollarë.
 
Më pas Ellen pyeti Kris-in dhe kjo e fundit zbuloi se kishte 5 kartëmonedha 20 dollarëshe me vete.
 
Kris Jenner, nëna e motrave të famshme, tregoi:
 
Dikur mbaja 1000 dollarë në kartëmonedha 20-tëshe. Por sa herë që kërkoja para ishin zhdukur e di pse, sepse unë kam 6 fëmijë. Dhe zhdukeshin. kështu që u dorëzova dhe tani kam më pak për të më vjedhur”.
Epo tani le të rrijë e qetë pasi askush nuk do t’i vjedhë më!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s