Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Motrat Era dhe Nora Istrefi ‘demaskohen’ publikisht

Postuar: 18/10/2018 - 15:56

 Nora dhe Era Istrefi janë dy motrat më simpatike në tregun muzikor shqiptar. Motrat Isrefi janë gjithashtu mjaft të suksesshme në muzikë, dhe sidomos Era e cila ka depërtuar në tregun ndërkombëtar. Mirëpo të dyja kanë pësuar ndryshime të mëdha në fizikun e tyre.

Shpesh herë janë përfolur për ndërhyrje kirurgjikale, por asnjëra prej tyre se ka pranuar këtë në publik. Disa foto të shumë viteve më parë, të cilat janë publikuar së fundmi tregojnë mjaft mirë ndryshimet që kanë pësuar bukuroshet Istrefi si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Buzë më të plota, vetulla të ngritura, një bel shumë i hollë... e shumë detaje të tjera të cilat i dalloni edhe ju në fotot e mëposhtme. Të jetë për shkak të make-upit, ndryshimit të stilit, llojit të kamerës me të cilën janë fotografuar, apo fshihet diçka më tepër?! Gjykojeni ju.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 10:58

Jeta private e këngëtares së njohur, Fjolla Morina, ka qenë gjithmonë e komentuar. Disa vite më parë në media qarkulloi lajmi se partneri i saj kishte ndërruar jetë.

Postuar: 22/04/2019 - 10:05

Aktori dhe regjisori i njohur, Andi Begolli, i ka dhënë fund beqarisë së tij duke u kurorëzuar me

Postuar: 22/04/2019 - 09:31

Jo vetëm të famshmet, por edhe meshkujt e njohur të ekranit kanë nisur tani që të postojnë foto n

Postuar: 22/04/2019 - 08:49

Vitin e kaluar çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të pa

Postuar: 22/04/2019 - 08:12

E ftuar së fundmi në "Thumb", Fatma tregoi se Alfio është shumë romantik, i dërgon dhur

Postuar: 22/04/2019 - 07:23

Bes Kallaku tashmë nuk njihet vetëm si aktor, por edhe këngëtar pasi ka publikuar disa këngë që k

Postuar: 22/04/2019 - 07:16

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë me vajzë korrikun e vitit të kaluar, të cilën e quajtën