Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mozzik harron Loredanën, njihuni me modelen seksi më të cilën po shoqërohet tani reperi

Postuar: 21/10/2019 - 20:28

Me sa duket Mozzik e ka harruar shumë shpejt ndarjen nga Loredana pasi është parë në shoqërinë e një tjetër femre. Çifti kishte deklaruar ndarjen pak ditë më parë, ndërkohë që këngëtarja theksoi se tashmë do vijojë e vetme karrierën e saj në muzikë.

Në fakt që kur nisën të qarkullonin thashethemet e para për një ndarje mes të dyve, ata kanë thumbuar vazhdimisht njëri tjetrin. Madje edhe titulli i këngës më të fundit të Mozzik duket një thumb ndaj ish të dashurës së tij.
 
Reperi është parë nën shoqërinë e modeles së njohur Ljubica Medenica. Ka qenë kjo e fundit që ka postuar në instagram një video ku është së bashku me reperin dhe kaq ka mjaftuar që të nisin të qarkullojnë edhe thashethemet e para për një lidhje mes të dyve.
 
"Prive" ka zbuluar se lidhja mes Mozzikut dhe Ljubicës është profesionale pasi modelja do jetë pjesë e videoklipit të ri të reperit.
 
Kënga do mbajë titullin "Dhelpër dinake" dhe mendohet se është një “thumbim” për Loredanën.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 22:18

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është artistja që Sergio pëlqen më së shumti.

Këtë e zbuloi sot vetë këngëtari në emisionin “Shiko kush Luan”.

Postuar: 16/11/2019 - 21:21

Gazetari Blendi Fevziu tregoi edhe një histori të vërtetë, që i ka ndodhur kur ishte kur ishte nx

Postuar: 16/11/2019 - 19:20

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv, ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqipt

Postuar: 16/11/2019 - 16:24

Prej disa kohësh moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë.

Postuar: 16/11/2019 - 16:16

Aktori i njohur Bes Kallaku tregoi se i është dashur të qëndrojë larg familjes gjatë xhirimit të

Postuar: 16/11/2019 - 15:59

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be&rdqu