BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të kryeministrit Rama, Balluku dhe Kumbaro, SPAK sekuestron telefonat e vartësve të tyre, zbardhen detajet e forta

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të
x
BREAKING NEWS

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një zyrtar i FBI në New York dhe koeçidenca fatkeqe e pranimit të fajit nga McGonigal për aferat e shefit të qeverisë

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës në FBI, nuk ka lidhje me atentatin ndaj Tom Doshit, ja prapaskenat që ka luajtur Sali Berisha

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro  dhe 165 mijë metër ndërtim, ja si kryeministri i shkaktoi shtetit shqiptar 30 deri në 40 milionë euro humbje vetëm për interesat e oligarkut më të madh në Shqipëri

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro
x
BREAKING NEWS

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë në korrupsion dhe vrasje, Altin Dumani vihet në lëvizje, ja kush janë “dosjet e nxehta”që po zien vendi

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush ia dha goditjen e madhe në prapaskenë Sali Berishës dhe çfarë e pret në vijim ‘non gratën’

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të mbuluar masakrën e ‘21 Janarit’ dhe skema që ndoqi për të fshehur gjurmët te afera e ‘Gërdecit’, roli i Shkëlzenit dhe dëshmia që e fundos

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të
x
BREAKING NEWS

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka shtuar oligarku Samir Mane listën e pyetjeve për shqiptarët?

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka
x

Gossip

Mozzik na zbulon një moment nga projekti i ri me Efin dhe datën kur do publikohet (Foto)

Mozzik na zbulon një moment nga projekti i ri me Efin dhe datën kur do

Reperi Mozzik do sjellë për publikun një këngë të re, e cila quhet ‘Fatkeqësi’. E veçanta e këtij projekti, është protagonistja e saj, ish-banorja e ‘Big Brother VIP Albania’, Efi. Mozzik ka zbuluar se kënga do publikohet me datë 2 mars, në orën 23:59.

Me date 2 Mars e enjte në ora 23:59h publikohet projekti i ri “Fatkeqësi “ a jeni gati ? ???? #2EUROGANG“- shkruan Mozzik në ‘Instagram’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Siç shihet edhe në foton që ai ka postuar në Instagram, Efi gjendet pranë tij brenda makinës. Nuk dihet ende nëse kënga flet për një histori dashurie, apo është zhaner tjetër. Momentet e xhirimit të klipit janë shpërndarë edhe më herët nga dyshja në rrjetet sociale. Madje, Mozzik tërhoqi kuriozitetin e njerëzve duke ndarë në ‘Tik Tok’ dy video me Efin, të cilat ngjallën shumë komente.

Të shumta ishin ato që aludonin për një lidhje romantike mes dyshes. Nëse janë të vërteta, mbetet për t’u parë!