BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Gossip

Mposhti koronavirusin, Ardit Gjebrea rikthehet në ekran pas shumë ditësh, ka një mesazh për...

Mposhti koronavirusin, Ardit Gjebrea rikthehet në ekran pas shumë

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea, ka fituar betejën me koronavirusin.Lajmin e bëri të ditur vetë ai më herët nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku tregoi se ka mposhtur Covid-19 dhe se ndihej më mirë sepse po rikuperohej dita-ditës.

Sot ai është rikthyer sërish në ekran dhe me këtë rast ka uruar të gjithë mësuesit për 7 marsin.

“Unë jam bërë gati, po ju?

Sot rikthehem dhe pas pak do jemi në @edielashqiptare bashkë.

Përfitoj nga rasti të uroj festën e 7 Marsit për gjithë mësuesit tanë – Gëzuar me shumë dashuri!” shkruan moderatori.

Më të lexuarat