BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Mrekulloi të gjithë botën me rolin në filmin “Mrekullia në qelinë nr.7”, vogëlushja jep mesazhin e veçantë për shqiptarët në emisionin e Bieta Sulos

Mrekulloi të gjithë botën me rolin në filmin

Aktorja e njohur turke, Nisa Sofiya me rolin e saj bëri bujë jo vetëm në Turqi, por në mjaft vende të botës, përfshirë edhe Shqipërinë.

Bëhet fjalë për rolin e saj në filmin “Mrekullia në qelinë nr.7”, i cili është përzgjedhur së fundmi nga Turqia për të kandiduar në Oscars, si filmi më i mirë i huaj.

Nëntë vjeçarja me origjinë turke ishte e ftuar në Skype, në Ftesë në 5 me Bieta Sulon ku ndër të tjera tregoi se ka shumë qejf muzikën shqiptare dhe  dëgjon shpesh këngëtarë të ndryshëm shqiptarë.

Më poshtë mund të ndiqni intervistën e plotë të aktores së vogël, por me famë të madhe, si dhe mesazhin që ka për të gjithë shqiptarët.