BREAKING NEWS

Gjykata e Posaçme merr vendimin final, dënon me burg ish-gjyqtarin e njohur Luan Dacin

Gjykata e Posaçme merr vendimin final, dënon me burg ish-gjyqtarin e
x

Gossip

“M'u deshën 16 vite bashkëjetesë”, Rezarta Shkurta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën dhe ngelet pa fjalë nga veprimi i tij: Jam krenare për ty! (FOTO)

“M'u deshën 16 vite bashkëjetesë”, Rezarta

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon shpesh në rrjetet sociale momente të ndryshme nga jeta e tyre familjare, ose zbulon ndonjë detaj të ri rreth marrëdhënies së tyre.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram një foto të sajën, të shkrepur nga Ermali. Rezarta ka treguar se bashkëshortit të saj i janë dashur 16 vite që të bëjë foto ashtu siç ia kërkon ajo.

"M'u deshën 16 vite bashkëjetesë që shoku im i jetës t'ia qëllonte fotos me të parën. Bravo Ermal, jam krenare për ty", ka shkruar Rezarta.

“M'u deshën 16 vite bashkëjetesë”, Rezarta

“M'u deshën 16 vite bashkëjetesë”, Rezarta

Më të lexuarat