BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Gossip

“M’u dhimbs kur erdhën ta merrnin”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” zbulon aksidentin që ka pësuar ditët e fundit me makinë: Nuk i shpëtova dot...(FOTO)

“M’u dhimbs kur erdhën ta merrnin”/ Ish-konkurrentja e

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Gilberta Simoni është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan detaje nga jeta e saj private.

Një ditë më parë një ndjekës e ka pyetur në lidhje me një aksident që ka pësuar sëbashku me Ilirin, gjatë udhëtimit me makinë.

“Shpresoj të ketë kaluar pa problem incidenti që patët e të jeni shëndoshë e mirë”, i shkruan fansi, të cilit Gilberta i përgjigjet: “Problem pati vetëm makina. Kur erdhën ta merrnin mu duk si ambulanca që merr të sëmurin. M’u dhimbs, por u shërua shpejt”.

“M’u dhimbs kur erdhën ta merrnin”/ Ish-konkurrentja e

Më pas të tjerë e kanë pyetur nëse e do vërtetë Ilir Larën, me të cilin doli bashkë nga programi i dashurisë. E mesa duket gjërat mes tyre po shkojnë shumë mirë.

“Po. Nuk i shpëtova dot sharmit të tij”, i përgjigjet menjëherë ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”.

“M’u dhimbs kur erdhën ta merrnin”/ Ish-konkurrentja e

Ndërsa kur e pyesin se si po shkon marrëdhënia me Ilirin, ajo ka përgjigjen e bukur: “Po shkon si vera. Sa më shumë kalon koha aq më e mirë bëhet”.

“M’u dhimbs kur erdhën ta merrnin”/ Ish-konkurrentja e

Më të lexuarat