BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Gossip

“Mu hodh përpara makinës”/ Habit këngëtari i njohur shqiptar, tregon çmendurinë më të madhe që një femër ka bërë për të (VIDEO)

“Mu hodh përpara makinës”/ Habit këngëtari i

Këngëtari i njohur shqiptar, Stine i ftuar sëfundmi në emisionin ‘Glamour’ zbuloi shumë detaje nga jeta e tij private.

Ai tregoi ndër të tjera edhe çmendurinë më të madhe që ka bërë një femër për të.

“Unë isha në semafor, dhe ajo u hodh përpara makinës. Qëndroi aty pak sekonda pastaj iku se s'kishte c'të bënte”- tregoi Stine.