Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“M’u mbushën sytë me lot!” Armina Mevlani bën realitet ëndrrën e saj të madhe

Postuar: 24/05/2019 - 12:03

Armina Mevlani ka qenë një ndër shqiptaret që ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit  të Kanës.

Së fundmi përmes një statusi të publikuar në Facebook, Armina na ka treguar të gjithëve se një ëndërr e saj është bërë realitet dhe ajo duket se është ekzaltuar pa masë lidhur me këtë fakt:

“Në moshën 19-vjeçare kur mora shpërblimin e parë në punë gjëja e parë që bleva ishin një palë këpucë Vivienne Westwood, aq shumë e adhuroja. Sot në tapetin e kuq vetë Vivienne Westwood më dhuroi këtë fustan të mrekullueshëm për të parakaluar në premierën e filmit ‘Once Upon a Time in Hollywood’!”

Në vijim bukuroshja është shprehur se kur i kanë sjellë fustanin në Tiranë i janë mbushur sytë me lot pasi nuk e kishte menduar ndonjëherë që një ëndërr e tillë do t’i bëhej realitet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 15:03

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kishin 13 vite bashkë dhe adhuroheshin si çift nga fansat e tyre, të cilët janë të shumtë. Nora dhe Roberti ishin dy perfeksione fizike dhe mjaft të suksesshëm në karrierat respektive.

Postuar: 15/09/2019 - 14:53

Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të komentua

Postuar: 15/09/2019 - 14:02

Brunia bukuroshe, Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar nga lidhja me Stresin, e cila përfund

Postuar: 15/09/2019 - 12:16

Spikerja e njohur e lajmeve në ‘Tv Klan’, Anjola Hamzaj është bërë së fundmi nënë e d

Postuar: 15/09/2019 - 10:20

E sotmja është një ditë e rëndësishme dhe e veçantë njëkohësisht për këngëtaren e mirënjohur Albë

Postuar: 14/09/2019 - 22:51

Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media.