BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

“Mu përmbys gjithçka”/ Stresi në zi, mes dhimbjes së madhe jep lajmin e humbjes së njeriut të tij të dashur: Shpirti i vëllait s’di ça të...(FOTO)

“Mu përmbys gjithçka”/ Stresi në zi, mes dhimbjes

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka reaguar për ndarjen nga jeta të 22-vjeçarit nga Kosova, Erion Sermaxhaj si pasojë e një sëmundjeje të rëndë.

“Shpirti i vëllait s’di ça të them tjetër përveçse lamtumirë o engjëll”, ka shkruar reperi.

“Mu përmbys gjithçka”/ Stresi në zi, mes dhimbjes

Gjithashtu Stresi iu ka dhënë një mesazh ndjekësve të tij, duke u shprehur se duhet t’ju ofrojmë sa më shumë dashuri njerëzve sa janë gjallë, sepse kur ndahen nga jeta fjalët e mira nuk kanë më vlerë.

“Kur një njeri që e kam dashur dhe ndërron jetë mua më prishet gjithë dita dhe përmbyset gjithçka për momentin. Nuk flas kot e bërtas duajeni more nënën, babain, vëllain, motrën dhe njerëzit e afërt që dhanë prova për ju. Një jetë kemi dhe vetëm pasi vdes dikush i japim poezi e themi ishte njeri i mirë, jo s’jam dakord aspak duaje sa është gjallë që të mos pendohesh kur të vdes”, ka shkruar Stresi.

“Mu përmbys gjithçka”/ Stresi në zi, mes dhimbjes

Më të lexuarat